Aktualności

Mysłowiczanie również mają swoją kandydatkę - pielęgniarkę

Kategoria: Aktualności Biuro OZZPiP / October 10, 2018
Mysłowiczanie również mają swoją kandydatkę - pielęgniarkę

Pozostając przy temacie kandydowania do wyborów samorządowych, informujemy, że mysłowiczanie również mają swoją kandydatkę - pielęgniarkę, IZABELĘ SANHEN. Zachęcamy do głosowania!

"Jestem mysłowiczanką, od urodzenia mieszkam w dzielnicy Janów Miejscki - Ćmok. Z zawodu i zamiłowania jestem pielęgniarką, związaną od 1996 r. ze Szpitalem im. St. Leszczyńskiego, obecnie Katowickim Centrum Onkologii. Mam duszę społecznika, nie pozostaję obojętna na problemy społeczne, chociaż wymaga to zaangażowania własnego czasu i energii. Służę ludziom nie tylko w pracy, ale także poza nią. Od kilku lat aktywnie i z sukcesami działałam w Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3, od Trzech lat pełnię funkcję Przewodniczącej Rady Rodziców w szkole podstawowej nr 4 w dzielnicy Bończyk. Jestem osobą skuteczną, odważną i wrażliwą na potrzeby mieszkańców. Wierzę, że Mysłowice mają potencjał, potrafię tą wiarą zarażać innych i mobilizować do wspólnego działania.
Jako rodzic chcę pokazać swoim dzieciom, że „chcieć to móc”, dlatego wezmę udział w wyborach samorządowych i do tego również Państwa zachęcam. Bądźmy samorządni – samodzielnie decydujmy o przyszłości naszej dzielnicy i miasta. Bardzo proszę o Państwa głos."

Okręg wyborczy nr 2 
Pozycja na liście nr 3

 

Poleć!